Hava Durumu Türkiye ve Kıbrıs

Android için Hava Durumu Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.1 MB
  • Version 3.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Fkn Mobile
Hava Durumu Türkiye ve Kıbrıs uygulaması ile hava raporlarını dilediğiniz her an alabilir, hava sıcaklığını öğrenebilirsiniz.

Hava Durumu Türkiye ve Kıbrıs uygulaması ile hava raporlarını dilediğiniz her an alabilir, hava sıcaklığını öğrenebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet vem mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz Hava Durumu Türkiye ve Kıbrıs uygulaması, oldukça şık görseller kullanılarak tasarlanmıştır. Hava tahminlerini gerçekçi görseller ile belirterek cihazımızın ekranını renklendirecek olan uygulama ile cihazımızda şık bir görünüm olacak. Uygulamanın kolay kontrol edilebiliyor olması da uygulamanın kullanışlı hale gelmesini sağlıyor.

Hava Durumu Türkiye ve Kıbrıs uygulaması ile Türkiye' nin tüm illerine ilişkin hava durumu tahminlerini görüntüleyebilir, bunun yanı sıra Kıbrıs ve daha bir çok ülkenin hava durumu tahminlerini görüntüleyebilirsiniz. Severek kullanacağınız Hava Durumu Türkiye ve Kıbrıs uygulamasını Android veri tabanlı olan cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sadece indir butonuna basmaktır.

Daha Fazla Göster
Hava Durumu Türkiye ve Kıbrıs indir